Konsol Lundbergs Wide Förstärkt 570 mm
Rek. pris 159 kr
fr.130 kr
Se priset!
Välj variant

Wide Förstärkt 570 mm
130 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Konsol Wide Förstärkt 570 mm från Lundbergs är en förstärkt, extra lång konsol. Den används för montering av hyllor. Konsolen hakas i häng- eller väggskena och den passar en hylla som är 570-600 mm djup.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Konsol Wide Förstärkt 570 mm från Lundbergs är en förstärkt, extra lång konsol. Den används för montering av hyllor. Konsolen hakas i häng- eller väggskena och den passar en hylla som är 570-600 mm djup.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Djup | 12 mm |
| Höjd | 150 mm |
| Längd | 570 mm |
| Material | Stål |
| Serie | Wide |
| Typ | Konsol |
| Färg | Silver, Vit |
