Konsolavslut Elfa 40
Rek. pris 31 kr
fr.21 kr
Se priset!
Välj variant

40
21 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Förhöj estetiken i din förvaringslösning med vår smarta konsoltäcklist. Den är utformad för att placeras på en konsol i motsvarande djup och döljer därmed konsolens insida samt skyddar mot damm och smuts. Var uppmärksam på att vänster- resp. höger täcklist inte är utbytbara. Skapa en snygg och ordnad look för din förvaringslösning.
Varumärke
ElfaBeskrivning
Förhöj estetiken i din förvaringslösning med vår smarta konsoltäcklist. Den är utformad för att placeras på en konsol i motsvarande djup och döljer därmed konsolens insida samt skyddar mot damm och smuts. Var uppmärksam på att vänster- resp. höger täcklist inte är utbytbara. Skapa en snygg och ordnad look för din förvaringslösning.
Egenskaper
- Skydda konsoler från oönskat damm och smuts.
- Klickas på enkelt och förhöjer estetiken.
- Skydda konsoler från oönskat damm och smuts.
- Klickas på enkelt och förhöjer estetiken.
Dokument
Recensioner
Karolina LVerifierad köpare
för 1 år sedanDet hade varit lättare att recensera produkten om jag såhär en dryg månad efter beställning ens hade fått produkten levererad.
Egenskaper
| Varumärke | Elfa |
| Djup Modulmått | 40 cm |
| Höjd | 16 mm |
| Längd | 420 mm |
| Material | Plast |
| Modell | Klick-In System |
| Typ | Konsolavslut |
| Bredd | 8 mm |
| Färg | Graphite, Platinum, Vit |
| Djup | 420 mm |
| Utförande | Höger, Vänster |
| Passar till | Hyllsystem, Konsol |
| Tillverkarens Art.Nr. | 601618, 601625, 601688, 601718, 601725, 601788 |
| Användningsområde | Garage och Förråd, Klädförvaring |
| Placering | Höger, Vänster |
