Krok Beslag Design Arpa
fr.175 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Arpa
175 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Arpa serien kombinerar en elegant industriell design med en subtil räfflad yta av ränder. Krok Arpa har en tidlös design och passar in i både moderna och traditionella miljöer. Väggkroken är inte bara praktisk, utan också en vacker inredningsdetalj – det perfekta valet för både funktionell och estetisk upphängning.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Arpa serien kombinerar en elegant industriell design med en subtil räfflad yta av ränder. Krok Arpa har en tidlös design och passar in i både moderna och traditionella miljöer. Väggkroken är inte bara praktisk, utan också en vacker inredningsdetalj – det perfekta valet för både funktionell och estetisk upphängning.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Antik Mässing, Borstad Mässing, Borstad Svart, Rostfri Finish |
| Höjd | 14 mm |
| Typ | krok |
| Material | Aluminium |
| Djup | 41 mm |
| Längd | 55 mm |
| Serie | Arpa |
