Krok Habo 1368 XL
Rek. pris 84 kr
fr.52 kr
Se priset!
Välj variant

1368 XL
52 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
HaboBeskrivning
Krok 1368 XL från Habo är en krok av rostfritt stål med dold skruvfastsättning.
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Art.Nr. | 17858H |
| Montering | Skruvas |
| Material | Stål |
| Serie | 1368 |
| Typ | Badrumskrok |
| Djup | 40 mm |
| Längd | 30 mm |
| Utsprång | 40 mm |
| Antal Krokar | 1 |
| Bredd | 30 mm |
| Färg | Krom, Polerad Mässing, Rostfritt, Svart |

