Krok Habo Dubbelkrok Smide
Rek. pris 69 kr/st
Lägsta totalpris 102:-
51 kr/stSe priset!

Dubbelkrok Smide
2 st / 102 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
HaboBeskrivning
Dubbelkrok från Habo av smide med klassisk design. Utsprång 40 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Art.Nr. | 18627 |
| Ytbehandling | Smide |
| Färg | Svart |
| Material | Zink/Zamak |
| Typ | Krok |
| Höjd | 59 mm |
| Storlek | 2 mm |
| Bredd | 81 mm |
| EAN-nr | 7317900186271 |


