Krok Millers Dubbel 120 mm
Rek. pris 166 kr/frp
fr.108 kr/frp
Se priset!
Välj variant

Krok Millers Dubbel 120 mm
108 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Miller`sBeskrivning
Krok från Millers. ETIM-klasskod: EC012075. Utsprång 55 mm. Skruv ingår.
Egenskaper
| Varumärke | Miller`s |
| Färg | Förkromad, Matt Krom, Mässing, Svart, Vit |
| Höjd | 120 mm |
| Typ | Krok |
| Material | Mässing |
| Montering | Skruv |
| Utsprång | 55 mm |
| Antal Krokar | 2 |
| Antal | 1 st/frp |
| Bredd | 26 mm |

