Meshback Elfa för Utdragsram B60 4-pack
3 170 kr
2 295 krSpara 28 %Kampanj

för Utdragsram B60 4-pack
2 295 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

4-pack Meshback Elfa för Utdragsram B60 är en back som släpper igenom luft för fräschare kläder och skapar bra överblick. Den passar även till förvaring av mindre saker. Komplettera med utdragsram för back.
Varumärke
ElfaBeskrivning
4-pack Meshback Elfa för Utdragsram B60 är en back som släpper igenom luft för fräschare kläder och skapar bra överblick. Den passar även till förvaring av mindre saker. Komplettera med utdragsram för back.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Elfa |
| Art.Nr. | 166290 |
| Färg | Vit |
| Djup | 427 mm |
| Djup Modulmått | 40 cm |
| Passar till | Utdragsram |
| Höjd | 185 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 166290 |
| Material | Stål |
| Modell | Klick-In System |
| Serie | Classic |
| Typ | Meshback |
| Användningsområde | Klädförvaring |
| Bredd | 580 mm |
| EAN-nr | 7315491662907 |

