Meshback Elfa Standard 45
Rek. pris 325 kr
fr.228 kr
Se priset!
Välj variant

Standard 45
228 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Utdragbar finmaskig meshback som ger överblick och släpper igenom luft för fräschare kläder. Även lämplig till förvaring av småsaker. Passar till Backsystem och monteras mellan två gavelsidor som kombineras med tvärstag i passande bredd. Finns i flera mått. .
Varumärke
ElfaBeskrivning
Utdragbar finmaskig meshback som ger överblick och släpper igenom luft för fräschare kläder. Även lämplig till förvaring av småsaker. Passar till Backsystem och monteras mellan två gavelsidor som kombineras med tvärstag i passande bredd. Finns i flera mått. .
EgenskaperUtdragbar finmaskig meshback som ger överblick och släpper igenom luft för fräschare kläder. Även lämplig till förvaring av småsaker. Passar till Backsystem och monteras mellan två gavelsidor som kombineras med tvärstag i passande bredd. Finns i flera mått.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Elfa |
| Djup | 527 mm |
| Djup Modulmått | 55 Standard cm |
| Material | Stål |
| Modell | Backsystem |
| Serie | System 45 |
| Produkttyp | Meshback |
| Bredd | 427 mm |
| Färg | Graphite, Vit |
| Fungerar till | Backstativ, Backsystem/Hyllsystem |
| Höjd | 85, 185, 285 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 145128, 145190, 145228, 145290, 145328, 145390 |
| Upptar antal glidskenor | 1, 2, 3 st |
