Meshback Elfa Standard 45Mått: 427x527x285 mm, Platinum
495 kr
354 krSpara 28 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Platinum
Höjd:
285 mm
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Utdragbar finmaskig meshback som ger överblick och släpper igenom luft för fräschare kläder. Även lämplig till förvaring av småsaker. Passar till Backsystem och monteras mellan två gavelsidor som kombineras med tvärstag i passande bredd. Finns i flera mått. .
Varumärke
ElfaBeskrivning
Utdragbar finmaskig meshback som ger överblick och släpper igenom luft för fräschare kläder. Även lämplig till förvaring av småsaker. Passar till Backsystem och monteras mellan två gavelsidor som kombineras med tvärstag i passande bredd. Finns i flera mått. .
EgenskaperUtdragbar finmaskig meshback som ger överblick och släpper igenom luft för fräschare kläder. Även lämplig till förvaring av småsaker. Passar till Backsystem och monteras mellan två gavelsidor som kombineras med tvärstag i passande bredd. Finns i flera mått.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Elfa |
| Art.Nr. | 45164107 |
| Färg | Platinum |
| Fungerar till | Backstativ |
| Tillverkarens Art.Nr. | 145388 |
| Höjd | 285 mm |
| Upptar antal glidskenor | 3 st |
| Djup Modulmått | 55 Standard cm |
| Material | Stål |
| Modell | Backsystem |
| Serie | System 45 |
| Produkttyp | Meshback |
| Djup | 527 mm |
| Bredd | 427 mm |
| EAN-nr | 7315491453888 |
