Meshback Lundbergs Wide 427x527 mm
fr.309 kr
Se priset!
Välj variant

Wide 427x527 mm
309 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Meshback Wide 427x527 mm från Lundbergs är en back med finmaskigt metallnät för förvaring. Den används i fristående stativ med 450 tvärstag eller med universalglidlist i befintlig garderob.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Meshback Wide 427x527 mm från Lundbergs är en back med finmaskigt metallnät för förvaring. Den används i fristående stativ med 450 tvärstag eller med universalglidlist i befintlig garderob.
Backen finns i flera utföranden.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Djup | 427 mm |
| Material | Stål |
| Serie | Wide |
| Typ | Meshback |
| Bredd | 527 mm |
| Färg | Silver, Vit |
| Höjd | 85, 185, 285 mm |
