Mittfäste Lundbergs Wide till Klädstång
Rek. pris 99 kr
fr.88 kr
Se priset!
Välj variant

Wide till Klädstång
88 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Mittfäste Wide till Klädstång från Lundbergs är ett mittfäste för att montera klädstång på undersidan av t.ex. en hylla eller i taket. Mittfästet fästs med två skruvar. Skruvar ingår.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Mittfäste Wide till Klädstång från Lundbergs är ett mittfäste för att montera klädstång på undersidan av t.ex. en hylla eller i taket. Mittfästet fästs med två skruvar. Skruvar ingår.
Recensioner
Fabian SVerifierad köpare
för 2 år sedanGör jobbet och konstruktionen verkar vara stabil.
+ Verkar vara stabil
- Högt pris
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Djup | 30 mm |
| Passar till | Hyllsystem |
| Höjd | 115 mm |
| Material | Stål |
| Serie | Wide |
| Antal | 1 st/frp |
| Typ | Klädstångshållare |
| Bredd | 70 mm |
| Färg | Silver, Vit |

