Rörhållare Theofils 527 25 Ral 9005 Glans 30
fr.69 kr
Se priset!
Välj variant

527 25 Ral 9005 Glans 30
69 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Rörhållare i krom, mässing eller svart. Passar 25mm rör.
Skruv köps separat
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Art.Nr. | 601542.01T |
| Material | Metall |
| Typ | Rörhållare |
| Djup | 52 mm |
| Diameter | 25 mm |
| Höjd | 17 mm |
| Färg | Krom, Matt Svart, Mässing |

