Stativgavelpar Lundbergs Wide
fr.409 kr/frp
Se priset!
Välj variant

Wide
409 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Stativgavelpar Wide från Lundbergs byggs ihop med tvärstag till ett fristående stativ med standarddjup. För högre förvaring kan stativen byggas ihop med en tvärstagspåbyggnadssats. Säljs parvis.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Stativgavelpar Wide från Lundbergs byggs ihop med tvärstag till ett fristående stativ med standarddjup. För högre förvaring kan stativen byggas ihop med en tvärstagspåbyggnadssats. Säljs parvis.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Färg | Vit |
| Djup | 536 mm |
| Passar till | Backsystem |
| Material | Stål |
| Serie | Wide |
| Antal | 2 st/frp |
| Bredd | 33 mm |
| Höjd | 405, 705, 1002 mm |
