Topphylla Lundbergs Wide 535x16 mm Vit
fr.219 kr
Se priset!
Välj variant

Wide 535x16 mm Vit
219 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Topphylla Wide 535x16 mm Vit från Lundbergs är en toppskiva att lägga ovanpå stativ med standarddjup och tvärstag 350. Det medföljer dubbelhäftande tejp för montering.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Topphylla Wide 535x16 mm Vit från Lundbergs är en toppskiva att lägga ovanpå stativ med standarddjup och tvärstag 350. Det medföljer dubbelhäftande tejp för montering.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Färg | Vit |
| Djup | 535 mm |
| Passar till | Backsystem |
| Höjd | 16 mm |
| Material | Stål |
| Serie | Wide |
| Antal | 1 st/frp |
| Typ | Toppskiva |
| Bredd | 350, 450, 550 mm |
