Trådback Lundbergs Wide 327x527 mm
fr.179 kr
Se priset!
Välj variant

Wide 327x527 mm
179 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Trådback Wide 327x527 mm från Lundbergs är en klassisk trådback med standarddjup för förvaring. Backen kan användas i fristående stativ med tvärstag 350 eller med universalglidlist i befintlig garderob. Höjden tar 2 skenor i stativgavlarna.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Trådback Wide 327x527 mm från Lundbergs är en klassisk trådback med standarddjup för förvaring. Backen kan användas i fristående stativ med tvärstag 350 eller med universalglidlist i befintlig garderob. Höjden tar 2 skenor i stativgavlarna.
Recensioner
Maja TVerifierad köpare
för 2 månader sedanPassar bra som utdragskorgar fyllda med specerivaror på hyllorna i vårt smala och djupa 70-talsskåp avsett för torrvaror i köket. Har 6 hyllor där och korgarna är lätta att dra ut på de lackerade hyllplanen.
HåkanVerifierad köpare
för 5 månader sedanFunkar som dom ska
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Djup | 527 mm |
| Passar till | Backsystem |
| Material | Stål |
| Serie | Wide |
| Typ | Trådback |
| Bredd | 327 mm |
| Färg | Silver, Vit |
| Höjd | 85, 185, 285 mm |
