Trådhylla Elfa 30LxD: 902x305 mm, Graphite
Rek. pris 269 kr
186 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Graphite
Bredd:
902 mm
KonsolKonsol Elfa 30 Längd: 320 mm, Graphite
36 kr
30
LxD: 902x305 mm, Graphite
186 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Skapa en bättre översikt med hjälp av vår trådhylla - en mångsidig lösning som erbjuder utmärkt ventilation och genomsiktlighet för ökad översikt. Hyllan klickas enkelt på plats mellan två konsoler och kräver inga verktyg vid installationen. Anpassa bredden efter dina behov. Passar dina specifika förvaringsbehov, från smalare till djupare utrymmen.
Varumärke
ElfaBeskrivning
Skapa en bättre översikt med hjälp av vår trådhylla - en mångsidig lösning som erbjuder utmärkt ventilation och genomsiktlighet för ökad översikt. Hyllan klickas enkelt på plats mellan två konsoler och kräver inga verktyg vid installationen. Anpassa bredden efter dina behov. Passar dina specifika förvaringsbehov, från smalare till djupare utrymmen.
Egenskaper
- Kapas enkelt till önskad bredd.
- Perfekta i hall, linneskåp, skafferi eller i vilket utrymme som helst som behöver effektiv och organiserad förvaring.
- Kapas enkelt till önskad bredd.
- Perfekta i hall, linneskåp, skafferi eller i vilket utrymme som helst som behöver effektiv och organiserad förvaring.
Dokument
Recensioner
Magnus HVerifierad köpare
för 1 år sedanStabil och bra.
Anders PVerifierad köpare
för 2 år sedanRobust och stabil konstruktion. Mycket enkelt montage.
+ Robust och stabil
- 130 cm längd saknas i sortimentet
AndreasVerifierad köpare
för 2 år sedanDen fungerar som förväntat. Bra vit lack.
AnnaVerifierad köpare
för 2 år sedanStämde bra överens med mina önskningar och förväntningar. Hade fått rekommendation av tidigare kund och bra leveranser.
Egenskaper
| Varumärke | Elfa |
| Art.Nr. | 451149889 |
| Färg | Graphite |
| Höjd | 14 mm |
| Material | Stål |
| Passar till | Hyllsystem |
| Serie | Graphite |
| Bredd | 902 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 451125 |
| Djup | 305 mm |
| Djup Modulmått | 30 cm |
| Modell | Klick-In System |
| Användningsområde | Klädförvaring |
| EAN-nr | 7315494511257 |




