Trådhylla Elfa 30LxD: 607x305 mm, Vit
Rek. pris 172 kr
120 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Vit
Bredd:
607 mm

30
LxD: 607x305 mm, Vit
120 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Skapa en bättre översikt med hjälp av vår trådhylla - en mångsidig lösning som erbjuder utmärkt ventilation och genomsiktlighet för ökad översikt. Hyllan klickas enkelt på plats mellan två konsoler och kräver inga verktyg vid installationen. Anpassa bredden efter dina behov. Passar dina specifika förvaringsbehov, från smalare till djupare utrymmen.
Varumärke
ElfaBeskrivning
Skapa en bättre översikt med hjälp av vår trådhylla - en mångsidig lösning som erbjuder utmärkt ventilation och genomsiktlighet för ökad översikt. Hyllan klickas enkelt på plats mellan två konsoler och kräver inga verktyg vid installationen. Anpassa bredden efter dina behov. Passar dina specifika förvaringsbehov, från smalare till djupare utrymmen.
Egenskaper
- Kapas enkelt till önskad bredd.
- Perfekta i hall, linneskåp, skafferi eller i vilket utrymme som helst som behöver effektiv och organiserad förvaring.
- Kapas enkelt till önskad bredd.
- Perfekta i hall, linneskåp, skafferi eller i vilket utrymme som helst som behöver effektiv och organiserad förvaring.
Dokument
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Elfa |
| Art.Nr. | 450210 |
| Färg | Vit |
| Passar till | Konsoler |
| Tillverkarens Art.Nr. | 450210 |
| Serie | Elfa-Hylla 30 |
| Bredd | 607 mm |
| Djup Modulmått | 30 cm |
| Material | Stål |
| Modell | Klick-In System |
| Användningsområde | Klädförvaring |
| Djup | 305 mm |
| Höjd | 14 mm |
| EAN-nr | 7315494502101 |




