Trådhylla Lundbergs Wide 1226 mm
Rek. pris 315 kr
fr.264 kr
Se priset!
Välj variant

Wide 1226 mm
264 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Trådhylla Wide 1226 mm från Lundbergs är en hylla som kan användas tillsammans med Lundbergs specialkonsol att fästa trådhyllor i. Den kan kapas till önskad längd och den kan även monteras mellan två stativ med hjälp av clips trådhylla/stativ.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Trådhylla Wide 1226 mm från Lundbergs är en hylla som kan användas tillsammans med Lundbergs specialkonsol att fästa trådhyllor i. Den kan kapas till önskad längd och den kan även monteras mellan två stativ med hjälp av clips trådhylla/stativ.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Djup | 305 mm |
| Passar till | Hyllsystem |
| Höjd | 14 mm |
| Material | Stål |
| Serie | Wide |
| Bredd | 1226 mm |
| Färg | Silver, Vit |

