Trådhylla Lundbergs Wide 621 mm
Rek. pris 159 kr
fr.134 kr
Se priset!
Välj variant

Wide 621 mm
134 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Trådhylla Wide 621 mm från Lundbergs är en hylla som kan användas tillsammans med Lundbergs specialkonsol att fästa trådhyllor i. Trådhyllan kan kapas till önskad längd. Den kan även monteras mellan två stativ med hjälp av clips trådhylla/stativ.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Trådhylla Wide 621 mm från Lundbergs är en hylla som kan användas tillsammans med Lundbergs specialkonsol att fästa trådhyllor i. Trådhyllan kan kapas till önskad längd. Den kan även monteras mellan två stativ med hjälp av clips trådhylla/stativ.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Passar till | Hyllsystem |
| Höjd | 12 mm |
| Material | Stål |
| Serie | Wide |
| Bredd | 621 mm |
| Färg | Silver, Vit |
| Djup | 305, 405, 494 mm |

