Utdragsram Elfa för Back B60Vit, HxDxB: 30x336x605 mm
Rek. pris 349 kr
245 kr
239 krSänkt pris!

för Back B60
Vit, HxDxB: 30x336x605 mm
239 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Njut av organiserad förvaring i lådor med vår utdragbara ram. Ramen installeras enkelt och klickas säkert på plats mellan två konsol klick-in, utan verktyg. För att slutföra din uppsättning, komplettera den enkelt med en meshback eller trådback i motsvarande bredd och djup. Inbyggda hjul gör att ramen glider mjukt, inbyggda stopp säkerställer att ramen stannar på sin plats.
Varumärke
ElfaBeskrivning
Njut av organiserad förvaring i lådor med vår utdragbara ram. Ramen installeras enkelt och klickas säkert på plats mellan två konsol klick-in, utan verktyg. För att slutföra din uppsättning, komplettera den enkelt med en meshback eller trådback i motsvarande bredd och djup. Inbyggda hjul gör att ramen glider mjukt, inbyggda stopp säkerställer att ramen stannar på sin plats.
Egenskaper
- Klickas enkelt och säkert på plats mellan två klick-in-konsoler utan behov av verktyg.
- Komplettera ramen med en mesh- eller trådback i motsvarande bredd och djup.
- Klickas enkelt och säkert på plats mellan två klick-in-konsoler utan behov av verktyg.
- Komplettera ramen med en mesh- eller trådback i motsvarande bredd och djup.
Dokument
Recensioner
JohanVerifierad köpare
för 2 år sedanHar köpt massor av produkter från Elfa och de är riktigt bra! Rekommenderas
+ Hög kvalitet
- Priset
AnnaVerifierad köpare
för 2 år sedanStämde bra överens med mina önskningar och förväntningar. Hade fått rekommendation av tidigare kund och bra leveranser.
Egenskaper
| Varumärke | Elfa |
| Art.Nr. | 451672188 |
| Djup Modulmått | 30 cm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 236010 |
| Djup | 336 mm |
| Färg | Vit |
| Fungerar till | Konsol |
| Material | Stål |
| Modell | Klick-In System |
| Serie | Classic |
| Produkttyp | Utdragsram |
| Användningsområde | Klädförvaring |
| Höjd | 25 mm |
| Bredd | 605 mm |
| EAN-nr | 7315492360109 |
