Väggskena Lundbergs Wide 30 mm
Rek. pris 59 kr
fr.50 kr
Se priset!
Välj variant

Wide 30 mm
50 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Väggskena Wide 30 mm från Lundbergs är en skena för väggfast montering. Den skruvas fast i väggen och kan kapas till önskad längd. Avståndet mellan varje skena bör inte överstiga 900 mm.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Väggskena Wide 30 mm från Lundbergs är en skena för väggfast montering. Den skruvas fast i väggen och kan kapas till önskad längd. Avståndet mellan varje skena bör inte överstiga 900 mm.
Skenan finns i olika utföranden.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Djup | 16 mm |
| Passar till | Hyllsystem |
| Material | Stål |
| Serie | Wide |
| Typ | Väggskena |
| Bredd | 25 mm |
| Färg | Silver, Vit |
| Längd | 390, 710, 1030, 1350, 1670, 1990, 2310 mm |
