Väggskena Lundbergs Wide Svart 1 Par710 mm
159 kr/frp
Se priset!

Wide Svart 1 Par
710 mm
159 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Väggskena Wide Svart 1 Par från Lundbergs är en skenan är för väggfast montering och skruvas fast i väggen. Den kan kapas till önskad längd. Avståndet mellan varje skena bör inte överstiga 900 mm. Skenan är ytbehandlad i trendigt mattsvart färg. Säljes i par.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Väggskena Wide Svart 1 Par från Lundbergs är en skenan är för väggfast montering och skruvas fast i väggen. Den kan kapas till önskad längd. Avståndet mellan varje skena bör inte överstiga 900 mm. Skenan är ytbehandlad i trendigt mattsvart färg. Säljes i par.
3 skruvhål.
Recensioner
Jesper JVerifierad köpare
för 5 år sedanStort användnings område, flexibelt snyggt med svart färg.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 74200 |
| Färg | Svart |
| Djup | 20 mm |
| Passar till | Hyllsystem |
| Längd | 710 mm |
| Material | Stål |
| Serie | Wide |
| Antal | 2 st/frp |
| Typ | Väggskena |
| Bredd | 30 mm |
| EAN-nr | 7392118742006 |
