Skjutdörr Lundbergs Entry Vitt Glas
Rek. pris 2 949 kr
fr.2 355 kr
fr.1 619 krFrån 10 %Kampanj
Välj variant

Entry Vitt Glas
1 619 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Skjutdörr Entry Vitt Glas från Lundbergs är en skjutdörr anpassad för garderober i fast mått för maximal öppningshöjd 2355 mm. Skjutdörren har en silverfärgad stålram med 4 mm fyllning av vitt glas med säkerhetsfilm. Komplettera din skjutdörr med tak- och golvskena som finns som tillbehör.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Skjutdörr Entry Vitt Glas från Lundbergs är en skjutdörr anpassad för garderober i fast mått för maximal öppningshöjd 2355 mm. Skjutdörren har en silverfärgad stålram med 4 mm fyllning av vitt glas med säkerhetsfilm. Komplettera din skjutdörr med tak- och golvskena som finns som tillbehör.
Dörren kommer i flera bredder.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 71050L |
| Bredd | 610, 762 mm |
| Profil | Silver |
| Fyllning 1 | Vitt glas med säkerhetsfilm |
| Material | Metall/Trä |
| Max Höjd | 2355 mm |
| Höjd | 2301 mm |
| Antal Dörrar | 1 st |
| Färg | Vit |
| Serie | Entry |
| Typ | Standardmått |
| Djup | 25 mm |




