Konsoltäcklist Elfa
fr.26 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Konsoltäcklist Elfa
26 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Förhöj estetiken i din förvaringslösning med vår smarta konsoltäcklist. Den är utformad för att placeras på en konsol i motsvarande djup och döljer därmed konsolens insida samt skyddar mot damm och smuts. Skapa en snygg och ordnad look för din förvaringslösning.
Varumärke
ElfaBeskrivning
Förhöj estetiken i din förvaringslösning med vår smarta konsoltäcklist. Den är utformad för att placeras på en konsol i motsvarande djup och döljer därmed konsolens insida samt skyddar mot damm och smuts. Skapa en snygg och ordnad look för din förvaringslösning.
Egenskaper
- Skydda konsoler från oönskat damm och smuts.
- Klickas på enkelt och förhöjer estetiken.
- Skydda konsoler från oönskat damm och smuts.
- Klickas på enkelt och förhöjer estetiken.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Elfa |
| Djup Modulmått | 40 cm |
| Material | Plast |
| Modell | Klick-In System |
| Typ | Konsoltäcklist |
| Användningsområde | Klädförvaring |
| Längd | 421 mm |
| Bredd | 14 mm |
| Färg | Graphite, Platinum, Vit |
| Passar till | Hyllsystem, Konsol |
| Tillverkarens Art.Nr. | 608010, 608025, 608080 |
| Placering | Center |
| Djup | 14 mm |
| Höjd | 20 mm |
