Städskåpsinredning Beslag Design Slanghållare
39 kr
31 krSpara 21 %Kampanj25 tim kvar!

Slanghållare
31 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Städskåpsinredning Slanghållare från Beslag Design är en slanghållare till dammsugare att fästa på vägg eller på insidan av städskåpet.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Städskåpsinredning Slanghållare från Beslag Design är en slanghållare till dammsugare att fästa på vägg eller på insidan av städskåpet.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 220002002 |
| Färg | Silver |
| Material | Plast |
| Typ | Hållare |
| Djup | 120 mm |
| Höjd | 60 mm |
| Bredd | 50 mm |
| EAN-nr | 7350005361679 |
