Täcklist Elfa till Skena
Rek. pris 200 kr
fr.142 kr
Se priset!
Välj variant

till Skena
142 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Täcklist i plast som trycks fast på häng- eller väggskenans framsida. Ger ett snyggt avslut, i de fall skenans hålbild skall döljas. Kommer på rulle och klipps till önskad höjd.
Varumärke
ElfaBeskrivning
Täcklist i plast som trycks fast på häng- eller väggskenans framsida. Ger ett snyggt avslut, i de fall skenans hålbild skall döljas. Kommer på rulle och klipps till önskad höjd.
Egenskaper
Täcklist i plast som trycks fast på häng- eller väggskenans framsida. Ger ett snyggt avslut, i de fall skenans hålbild skall döljas. Kommer på rulle och klipps till önskad höjd.
Täcklist i plast som trycks fast på häng- eller väggskenans framsida. Ger ett snyggt avslut, i de fall skenans hålbild skall döljas. Kommer på rulle och klipps till önskad höjd.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Elfa |
| Passar till | Hängskena |
| Material | Plast |
| Modell | Klick-In System |
| Typ | Täcklist |
| Djup | 6,8 mm |
| Höjd | 4224 mm |
| Bredd | 19,4 mm |
| Färg | Graphite, Platinum, Vit |
| Tillverkarens Art.Nr. | 427410, 427425, 427480 |
