Skenset Elfa Original 1240 mm
745 kr
Se priset!
Denna produkt säljs inte separat utan går endast att köpa tillsammans med andra produkter.
Lagervara
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Skenset Original i standardstorlek för två skjutdörrar 623x2350 mm. Tillsammans med 2 st Skjutdörr Elfa Original Standard 623x2350 mm och Startert kit Elfa 2 Sektioner får du en komplett klädförvaring.
Varumärke
ElfaBeskrivning
Skenset Original i standardstorlek för två skjutdörrar 623x2350 mm. Tillsammans med 2 st Skjutdörr Elfa Original Standard 623x2350 mm och Startert kit Elfa 2 Sektioner får du en komplett klädförvaring.
Egenskaper
| Varumärke | Elfa |
| Art.Nr. | 451124786 |
| Färg | Nickel |
| Djup | 82,5 mm |
| Höjd | 40 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 260012 |
| Material | Stål |
| Antal (st/frp) | 1 st/frp |
| Bredd | 1240 mm |
| EAN-nr | 7315492600120 |
