Skenset Elfa Original 1862 mm
Rek. pris 991 kr
717 kr
Se priset!
Denna produkt säljs inte separat utan går endast att köpa tillsammans med andra produkter.
Lagervara
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
ElfaBeskrivning
CONCATENATE(BE4)
Recensioner
Marcus OVerifierad köpare
för 1 år sedanStämde väl överens med produktbeskrivningen. Lätt att montera.
+ Kvalitet
- Behövs fler standardlängder
HallförvaringVerifierad köpare
för 2 år sedanFungerar som de ska, men knastrar när det kommer sand i golvskenan. Och sanden kommer inte bort med vanlig dammsugning...:-/
Egenskaper
| Varumärke | Elfa |
| Art.Nr. | 451347476 |
| Färg | Silver |
| Djup | 100 mm |
| Höjd | 60 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 260018 |
| Material | Stål |
| Antal (st/frp) | 1 st/frp |
| Bredd | 1877 mm |
| EAN-nr | 7315492600182 |

