Benpar Lundbergs Duo 50x945 Vit
Rek. pris 999 kr
602 kr
Se priset!

Duo 50x945 Vit
602 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
LundbergsRecensioner
Anders GVerifierad köpare
för 5 år sedanBenen kompletterar elementskyddet på ett utmärkt sätt.
+ Snygga, lätta att anpassa
- Inget
Thomas JVerifierad köpare
för 6 år sedanPrecis som själva elementskyddet så håller även dessa tillhörande ben en väldigt hög finish/ kvalitet!, Blev supersnyggt ihop.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 20482 |
| Material | Mdf |
| Höjd | 945 mm |
| Bredd | 50 mm |
| Utförande | Vit |
| Serie | Duo |
| Produkttyp | Benpar |
| Tjocklek | 25 mm |
| EAN-nr | 7392118204825 |

