Benpar till Elementskydd Lundbergs Beda Obehandlad Furu FCS
935 kr

Beda Obehandlad Furu FCS
935 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Ben för elementskydd obehandlad furu där monteringsdetaljer medföljer. Säljes i par.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 20584 |
| Färg | Obehandlad Furu |
| Material | Furu |
| Typ | Elementskydd |
| Höjd | 94,5 cm |
| Bredd | 5 cm |
| Serie | Elementskydd |
| Montering | Nej |
| Förlängningsbart | Nej |
| Djup | 2 cm |
| EAN-nr | 7392118205846 |

