Elementskydd Lundbergs Olivia Vit
Rek. pris 945 kr
fr.604 kr
Se priset!
Välj variant

Olivia Vit
604 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Elementskydd i vitlackad mdf. Finns i tio bredder mellan 450-1550 mm.
700 mm hög. Sex olika tillbehör för montering. Konstruerad för enkel- och seriemontage
Dokument
Recensioner
Hans GVerifierad köpare
för 4 månader sedanSnyggt och lättmonterat.
Britt A S WVerifierad köpare
för 7 år sedanFin. Lite svårt att få skruvarna lagom indragna för att få det på plats
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Material | Mdf |
| Höjd | 700 mm |
| Bredd | 450, 750, 850, 950, 1050, 1150, 1250, 1350, 1450, 1550 mm |
| Utförande | Vit |
| Serie | Olivia |
| Produkttyp | Elementskydd |
| Tjocklek | 15 mm |


