Elementskydd Lundbergs Yoko Obehandlad Ek FCS
fr.2 179 kr
Välj variant

Yoko Obehandlad Ek FCS
2 179 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Elementskydd Yoko i obehandlad ek som kan kompletteras med olika monteringsalternativ.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Färg | Obehandlad Ek |
| Material | Ek |
| Höjd | 700 mm |
| Bredd | 750, 850, 950, 1150 mm |
| Tjocklek | 3 cm |
| Typ | Elementskydd |
| Serie | Yoko |
| Montering | Nej |
| Förlängningsbart | Nej |
| Mått | 1150x700x30, 750x700x30, 850x700x30, 950x700x30 mm |
| Höjd | 70 cm |
| Bredd | 75, 85, 95, 115 cm |

