Fot till Elementskydd Lundbergs Labb Ek FCS
420 kr

Labb Ek FCS
420 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Fot i obehandlad ek för fristående elementskydd. Säljes i par.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 20514 |
| Färg | Obehandlad Ek |
| Material | Ek |
| Höjd | 191 mm |
| Typ | Elementskydd |
| Höjd | 3 cm |
| Bredd | 15 cm |
| Serie | Elementskydd |
| Montering | Nej |
| Förlängningsbart | Nej |
| Längd | 20 cm |
| EAN-nr | 7392118205143 |

