Gavelpar Sida till Elementskydd Lundbergs Obehandlad Furu FCS
fr.1 069 kr
Välj variant

Obehandlad Furu FCS
1 069 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Gavelsidor för elementskydd i obehandlad furu där monteringsdetaljer medföljer. Kapningsbara för anpassning till dina önskade mått. Säljes i par.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Gavelsidor för elementskydd i obehandlad furu där monteringsdetaljer medföljer. Kapningsbara för anpassning till dina önskade mått. Säljes i par.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Färg | Obehandlad Furu |
| Material | Furu |
| Tjocklek | 1,6 cm |
| Typ | Elementskydd |
| Serie | Elementskydd |
| Montering | Nej |
| Förlängningsbart | Nej |
| Höjd | 105, 94,5 cm |
| Bredd | 20, 12,5 cm |
| Mått | 125x945x16, 200x1050x16 mm |
