Fönsterbänk Lundbergs Ebba Obehandlad Ek FCS900x160x19 mm
439 kr
Vald variant
Bredd:
90 cm

Ebba Obehandlad Ek FCS
900x160x19 mm
439 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Fönsterbänk i massiv ek med hellamell. Vändbar med svagt profilerade sidor.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 21209 |
| Färg | Obehandlad Ek |
| Material | Ek |
| Bredd | 90 cm |
| Montering | Nej |
| Förlängningsbart | Nej |
| Mått | 900x160x19 mm |
| Tjocklek | 1,9 cm |
| Produkttyp | Fönsterbänk |
| Djup | 16 cm |
| Serie | Ebba |
| EAN-nr | 7392118212097 |

