Fönsterbänk Lundbergs Helen Obehandlad Ek FCS
fr.355 kr
Välj variant

Helen Obehandlad Ek FCS
355 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Fönsterbänk i massivt ek med hellamell, profilfräst på kortsidorna och en långsida.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Färg | Obehandlad Ek |
| Material | Ek |
| Typ | Fönsterbänk |
| Djup | 16 cm |
| Serie | Helen |
| Tjocklek | 2, 1,9 cm |
| Bredd | 60, 90, 100, 110, 120, 130, 140, 150 cm |
| Montering | Nej |
| Förlängningsbart | Nej |
| Mått | 1000x160x20, 1100x160x19, 1200x160x20, 1300x160x20, 1400x160x20, 1500x160x20, 600x160x19, 900x160x20 mm |

