Fönsterbänk Lundbergs Helen Obehandlad Furu FCS
fr.189 kr
Välj variant

Helen Obehandlad Furu FCS
189 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Fönsterbänk i massivt furu med hellamell, profilfräst på kortsidorna och en långsida.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Färg | Obehandlad Furu |
| Material | Furu |
| Typ | Fönsterbänk |
| Djup | 16 cm |
| Serie | Helen |
| Montering | Nej |
| Förlängningsbart | Nej |
| Tjocklek | 2, 1,9 cm |
| Bredd | 60, 90, 110, 150, 160 cm |
| Mått | 1100x160x19, 1500x160x20, 1600x160x20, 600x160x19, 900x160x20 mm |

