Fönsterbänk Lundbergs Leah1300x160x19 mm
Rek. pris 759 kr
664 kr
Se priset!
Vald variant
Bredd:
1300 mm

Leah
1300x160x19 mm
664 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Fönsterbänk Lundbergs Leah är en fönsterbänk i MDF med synliga ytor folierade med marmormönstrad AC3 folie och 30 mm av främre kant undersida marmorfolierad rest. Den har vit spärrfolie och kantlistad kortkant.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Fönsterbänk Lundbergs Leah är en fönsterbänk i MDF med synliga ytor folierade med marmormönstrad AC3 folie och 30 mm av främre kant undersida marmorfolierad rest. Den har vit spärrfolie och kantlistad kortkant.
Recensioner
Jessica MVerifierad köpare
för 1 år sedanBlev så ljust o fint vid fönstret, vi är så nöjda!
JennyVerifierad köpare
för 2 år sedanFina fönsterbrädor, lätta att sätta på plats
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 21813 |
| Färg | Vit |
| Material | MDF |
| Djup | 160 mm |
| Höjd | 19 mm |
| Bredd | 1300 mm |
| Serie | Leah |
| Tjocklek | 19 mm |
| Typ | Fönsterbänk |
| EAN-nr | 7392118218136 |



