Fönsterbänk Lundbergs Vera Vit
Rek. pris 285 kr
fr.221 kr
Se priset!
Välj variant

Vera Vit
221 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Fönsterbänk Vera vitlackad mdf. Finns i längder mellan 800-1800 mm.
Finns i längder mellan 800-1800 mm. Bredd 175 mm. Tjocklek 23 mm.
Konsol ingår ej.
Konsol ingår ej.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Längd | 800, 900, 1000, 1100, 1200, 1300, 1400, 1500, 1600, 1800 mm |
| Material | MDF |
| Bredd | 175 mm |
| Utförande | Vit |
| Serie | Vera |
| Produkttyp | Bänk |
| Tjocklek | 23 mm |



