Fönsterbänk Lundbergs Wilma Obehandlad Ek FCS1450x160x21 mm
799 kr
Vald variant
Bredd:
145 cm

Wilma Obehandlad Ek FCS
1450x160x21 mm
799 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Fönsterbänk i ek med hellamell, limmad med luftspalter.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 20914 |
| Färg | Obehandlad Ek |
| Material | Ek |
| Bredd | 145 cm |
| Mått | 1450x160x21 mm |
| Tjocklek | 2,1 cm |
| Typ | Fönsterbänk |
| Djup | 16 cm |
| Serie | Wilma |
| Montering | Nej |
| Utförande | Obehandlad Ek |
| Förlängningsbart | Nej |
| EAN-nr | 7392118209141 |

