Konsol Lundbergs Lage Obehandlad Furu250x250x20 mm
149 kr
Vald variant
Längd:
25 cm

Lage Obehandlad Furu
250x250x20 mm
149 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Träkonsol med förborrade och försänkta borrhål. En konsol som är elegant och stilren med lätt rundade kanter.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Träkonsol med förborrade och försänkta borrhål. En konsol som är elegant och stilren med lätt rundade kanter.
Recensioner
Martin BVerifierad köpare
för 1 månad sedanSom en konsol bör vara
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 12361 |
| Färg | Obehandlad Furu |
| Material | Furu |
| Höjd | 25 cm |
| Längd | 25 cm |
| Mått | 250x250x20 mm |
| Montering | Nej |
| Typ | Konsol |
| Djup | 2 cm |
| Serie | Lage |
| Förlängningsbart | Nej |
| Bredd | 2 cm |
| EAN-nr | 7392118123614 |
