Ramverk Lundbergs Shoji Svart
Rek. pris 1 599 kr
1 095 kr
Se priset!

Shoji Svart
1 095 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Rumsavdelare i svartfolierad MDF. Bredd 930 mm. Höjd 2350 mm. Kan monteras som skjutdörr mot befintlig garderob eller vägg och som rumsavdelare utan ingrepp i tak och golvmiljö. Ramverket kompletteras med fyra fyllningar per dörr/avdelare. Som skjutdörr klarar Shoji takhöjd som max är 2400 mm (distans kan användas för högre tak). Kan kapas för att passa dina mått.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Rumsavdelare i svartfolierad MDF. Bredd 930 mm. Höjd 2350 mm. Kan monteras som skjutdörr mot befintlig garderob eller vägg och som rumsavdelare utan ingrepp i tak och golvmiljö. Ramverket kompletteras med fyra fyllningar per dörr/avdelare. Som skjutdörr klarar Shoji takhöjd som max är 2400 mm (distans kan användas för högre tak). Kan kapas för att passa dina mått.
OBS! Köp till Hjulsats om ramverket ska användas som skjutdörr.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 40439 |
| Höjd | 2350 mm |
| Bredd | 930 mm |
| Utförande | Svart MDF |
| Serie | Shoji |
| Tjocklek | 25 mm |
| Produkttyp | Ramverk |
| EAN-nr | 7392118404393 |


