Taklist Lundbergs Gianna
Rek. pris 289 kr/st
Lägsta totalpris 1 036:-
259 kr/stSe priset!

Gianna
4 st / 1 036 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Tillverkad i polystyren.
Övrigt: Utjämna eventuella skarvar med latex. Monteras med monteringslim. Måla med vattenbaserad färg.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 18327 |
| Längd | 2000 mm |
| Material | Polystyren |
| Djup | 35 mm |
| Höjd | 75 mm |
| Serie | Gianna |
| Produkttyp | Taklist |
| EAN-nr | 3250790048073 |

