Taklist Lundbergs Ornella
Rek. pris 605 kr/st
595 kr/stLägsta totalpris 2 156:-
539 kr/stSänkt pris!

Ornella
4 st / 2 156 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Taklist tillverkad i polyuretan.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 18427 |
| Längd | 2000 mm |
| Material | Polyuretan |
| Djup | 115 mm |
| Höjd | 115 mm |
| Serie | Ornella |
| Produkttyp | Taklist |
| EAN-nr | 3250790102034 |

