Taklist Lundbergs Silvana
Rek. pris 249 kr/par
227 kr/par
219 kr/parSänkt pris!

Silvana
219 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Taklist tillverkad i polystyren. Säljs parvis.
Övrigt: Utjämna eventuella skarvar med latex. Monteras med monteringslim. Måla med vattenbaserad färg.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 18403 |
| Längd | 2000 mm |
| Material | Polystyren |
| Djup | 40 mm |
| Höjd | 50 mm |
| Serie | Silvana |
| Produkttyp | Taklist |
| EAN-nr | 3250790046024 |

