Taklist Lundbergs Stella
139 kr/par
Se priset!

Stella
139 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Taklist tillverkad i polystyren. Säljs parvis.
Övrigt: Utjämna eventuella skarvar med latex. Monteras med monteringslim. Måla med vattenbaserad färg.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 18406 |
| Längd | 2000 mm |
| Material | Polystyren |
| Djup | 35 mm |
| Höjd | 32 mm |
| Serie | Stella |
| Produkttyp | Taklist |
| EAN-nr | 3250790046017 |

