Avslutningslist Fibrotech 300
fr.568 kr/frp
fr.499 kr/frpFrån 10 %Kampanj29 tim kvar!
Välj variant

300
499 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Fibrotech älskar den nordiska inredningsstilen. Fibrotech älskar det råa men ändå mjuka utseendet som trä skapar. Fibrotech har därför utvecklat dessa ljudabsorberande väggpaneler som passar perfekt i denna stil. Ribbpanelerna hjälper till att bättra rumsakustiken i hemmet. Våra ljudabsorberande väggpaneler finns i flera olika färger så att du kan hitta exakt den som passar din stil.
Varumärke
FibrotechBeskrivning
Fibrotech älskar den nordiska inredningsstilen. Fibrotech älskar det råa men ändå mjuka utseendet som trä skapar. Fibrotech har därför utvecklat dessa ljudabsorberande väggpaneler som passar perfekt i denna stil. Ribbpanelerna hjälper till att bättra rumsakustiken i hemmet. Våra ljudabsorberande väggpaneler finns i flera olika färger så att du kan hitta exakt den som passar din stil.
Avslutningslisten kan användas som avslut i ytterhörn tillsammans med Fibrotechs akustikpaneler (ej UNIKA serien). Avslutningslisten limmas på vägg intill panelen och är lika bred som en ribba (25mm).
- Ribborna är tillverkade av äkta träfaner på MDF och allt trä kommer från FSC-certifierade leverantörer.
- Avslutningslisten är 3000x25x22mm.
- Ribborna är tillverkade av äkta träfaner på MDF och allt trä kommer från FSC-certifierade leverantörer.
- Avslutningslisten är 3000x25x22mm.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Fibrotech |
| Art.Nr. | 2109947-TTOPS |
| Längd | 3000 mm |
| Bredd | 25 mm |
| Typ | Avslutningslist |
| Antal | 2 st/frp |
| Tjocklek | 22 mm |
| Utförande | Ask, Grå Ek, Ljus Ek, Oljad Ek, Rökt Ek, Svart Ek, Valnöt |
