Panelskiva Moelven Regina Tak Klassisk Dekor Vit S 0500-N 4 st/frp6x1215x405
Pris/frp 421:-
225 kr/m²Se priset!
Vald variant
Längd:
1215 mm

Regina Tak Klassisk Dekor Vit S 0500-N 4 st/frp
6x1215x405
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Regina Tak Klassisk Dekor hjälper dig att renovera snabbt, snyggt och enkelt. Med takskivan som har en fasad kant och ett spår på 10 mm får du nytt ytskikt i taket utan att själv behöva slipa, spackla eller måla. Takskivan har en slät yta och är färdigmålad med vattenbaserad färg med ett glanstal som ger minimalt med reflexer. Ett bra val när rummet ska ha ett klassiskt uttryck. Regina är tillverkad i Sverige av MDF från noga utvalda producenter.
Varumärke
MoelvenBeskrivning
Regina Tak Klassisk Dekor hjälper dig att renovera snabbt, snyggt och enkelt. Med takskivan som har en fasad kant och ett spår på 10 mm får du nytt ytskikt i taket utan att själv behöva slipa, spackla eller måla. Takskivan har en slät yta och är färdigmålad med vattenbaserad färg med ett glanstal som ger minimalt med reflexer. Ett bra val när rummet ska ha ett klassiskt uttryck. Regina är tillverkad i Sverige av MDF från noga utvalda producenter.
Regina Tak Klassisk Dekor monteras i befintligt tak. Takskivan har not och fjäder på alla fyra sidor och skarvas enkelt ihop utan synlig infästning. Regina är ett komplett koncept för medvetna val - komplettera gärna med Regina taklist.
Egenskaper
| Varumärke | Moelven |
| Art.Nr. | 764966 |
| Färg | Vit |
| Längd | 1215 mm |
| Material | MDF |
| Bredd | 405 mm |
| Dimension | 6x1215x405 mm |
| Antal (m2/frp) | 1,872 m²/frp |
| Serie | Regina Klassisk |
| Produkttyp | Takskiva |
| NCS-Kulör | S 0500-N |
| Antal (st/frp) | 4 st/frp |
| Tjocklek | 6 mm |
| EAN-nr | 7040437649666 |




