Stänkskydd Lundbergs Laminat 2550X300X12 Fsc
fr.1 799 kr
Välj variant

Laminat 2550X300X12 Fsc
1 799 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Ett stänkskydd i laminat ger både praktiskt skydd och en snygg inramning till köksbänken.
Genom att låta samma material som bänkskivan fortsätta upp på väggen skapas ett enhetligt och modernt uttryck. Laminatytan är dessutom lätt att rengöra, vilket gör den idealisk bakom diskho eller spis – där stänk och smuts annars lätt fastnar.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 27247L |
| Färg | Betong Mellangrå, Ek, Granitgrå, Grå Marmor, Mörk Betong, Mörk Ek, Polarvit, Sand, Svart Marmor, Terrazzo Grey, Valnöt, Vit Marmor |
| Material | Spånskiva/Laminat |
| Montering | Nej |
| Förlängningsbart | Nej |
| Mått | 2550x300x12 mm |
| Serie | Bänkskiva |
| Typ | Stänkskydd |
| Djup | 30 cm |
| Tjocklek | 1,2 cm |
| Bredd | 255 cm |

