Väggpanel Huntonit Vit Penselmålad
Pris/frp 1 232:-
fr.509 kr/m²Välj variant

Vit Penselmålad
0 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 3-4 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Huntonits panelbord har en stark penselmålad yta och är lätt att rengöra. Panelerna kan användas liggande eller stående i både tak och på vägg. Kortsidan i V-fas ger ett snyggt utseende när panelborden skall täcka längre avstånd än 2400 mm.
Varumärke
HuntonitBeskrivning
Huntonits panelbord har en stark penselmålad yta och är lätt att rengöra. Panelerna kan användas liggande eller stående i både tak och på vägg. Kortsidan i V-fas ger ett snyggt utseende när panelborden skall täcka längre avstånd än 2400 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Huntonit |
| Art.Nr. | 231623-HUN |
| Längd | 3000 mm |
| Bredd | 125, 180 mm |
| Utförande | Vit |
| NCS-Kulör | NCS S 0502Y |
| Antal | 4 st/frp |
| Tjocklek | 11 mm |

